فایل ورد بررسي اثر پالس جهت پذيري در رکوردهاي حوزه نزديک ايران با استفاده از روش کاتوره يي گسل محدود (يادداشت فني)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي اثر پالس جهت پذيري در رکوردهاي حوزه نزديک ايران با استفاده از روش کاتوره يي گسل محدود (يادداشت فني) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي اثر پالس جهت پذيري در رکوردهاي حوزه نزديک ايران با استفاده از روش کاتوره يي گسل محدود (يادداشت فني)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي اثر پالس جهت پذيري در رکوردهاي حوزه نزديک ايران با استفاده از روش کاتوره يي گسل محدود (يادداشت فني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي اثر پالس جهت پذيري در رکوردهاي حوزه نزديک ايران با استفاده از روش کاتوره يي گسل محدود (يادداشت فني) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : شريف ويژه مهندسي عمران

تعداد صفحات :12

در فواصل نزدیک گسل با توجه به اینکه تعداد رکوردهای واقعی اندک است و زلزله های حوزه نزدیک، ویژگی های متفاوتی نسبت به زلزله های حوزه دور دارند، استفاده از روش های شبیه سازی رکورد می تواند مفید باشد. یکی از روش های شبیه سازی لرزش های بسامد بالا، روش شبیه سازی احتمالی است. این روش با فرض چشمه نقطه یی و براساس گسل محدود ارائه شده و از آنجا که روش گسل محدود، هندسه شکست و اثر جهت پذیری را در نظر می گیرد، در این پژوهش برای چند زلزله ایران که رکورد حوزه نزدیک داشته اند، مورد استفاده قرار گرفته است. پس از شبیه سازی زلزله ها و محاسبه پارامتر افت تنش، که عدم قطعیت زیادی دارد، به منظور بررسی اثر پالس جهت پذیری به بررسی پارامترهای تاثیرگذار در رکوردهای حوزه نزدیک پرداخته شده است.
كلید واژه: جهت پذیری پیش رونده، شبیه سازی کاتوره یی، چشمه نقطه یی، گسل محدود، افت تنش، اثر پالس جهت پذیری

توضیحات بیشتر