فایل ورد بررسي تاثير جابجايي هاي جانبي بر روي ارتعاشات آزاد محوري نانوميله ها با استفاده از تئوري غيرمحلي ريلي

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تاثير جابجايي هاي جانبي بر روي ارتعاشات آزاد محوري نانوميله ها با استفاده از تئوري غيرمحلي ريلي دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تاثير جابجايي هاي جانبي بر روي ارتعاشات آزاد محوري نانوميله ها با استفاده از تئوري غيرمحلي ريلي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تاثير جابجايي هاي جانبي بر روي ارتعاشات آزاد محوري نانوميله ها با استفاده از تئوري غيرمحلي ريلي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تاثير جابجايي هاي جانبي بر روي ارتعاشات آزاد محوري نانوميله ها با استفاده از تئوري غيرمحلي ريلي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي مكانيك مدرس (فني و مهندسي مدرس)

تعداد صفحات :13

در این مقاله، ارتعاشات آزاد محوری نانو میله ها با تمرکز بر بررسی تاثیر جابجایی های جانبی بررسی می شود. بدین منظور، از تئوری ریلی که جابجایی های جانبی نانو میله را در نظر می گیرد به همراه تئوری الاستیسیته غیرمحلی که اثر مقیاس کوچک را در نظر می گیرد استفاده شده است. سپس با استفاده از اصل همیلتون، معادله حرکت و شرایط مرزی غیرمحلی استخراج شده اند. بدلیل افزایش مرتبه معادله حرکت از مرتبه دو (معادله حرکت محلی) به مرتبه چهار (معادله حرکت غیرمحلی)، و از طرفی ثابت ماندن تعداد شرایط مرزی (یک شرط مرزی در هر طرف نانو میله)، با استفاده از روش ریلی-ریتز معادله حرکت حل شده است. در روش ریلی- ریتز بایستی تابع شکل مناسبی برای مساله مورد نظر در نظر گرفته شود، بطوریکه تایع فوق حداقل شرایط مرزی هندسی مساله را ارضا نماید که در این پژوهش چندجمله های در نظرگرفته شده برای تابع شکل مساله با استفاده از روش متعامدسازی گرام-اشمیت، متعامدسازی و نرمالایز شده اند. سپس پنچ فرکانس اول محوری نانو میله به ازای شرایط مرزی گیردار-گیردار و گیردار-آزاد استخراج شده است. در گام بعد، تاثیر عوامل مختلف مانند طول نانو میله، قطر نانو میله و پارامتر غیرمحلی بر روی فرکانس های طبیعی محوری نانو میله بررسی شده است. نتایج این پژوهش می تواند در طراحی دقیق تر سیستم های نانوالکترومکانیکی ای که در آنها از نانوتیوب ها استفاده می شود موثر باشد.
كلید واژه: جابجایی های جانبی، ارتعاشات طولی، تئوری غیرمحلی ریلی

توضیحات بیشتر