فایل ورد تحليل عملکرد ديواره ميخ کوبي در تثبيت ديواره گودبرداري هاي عميق بر اساس سطوح خرابي سازه هاي مجاور گود (يادداشت فني)

لینک دانلود

 فایل ورد تحليل عملکرد ديواره ميخ کوبي در تثبيت ديواره گودبرداري هاي عميق بر اساس سطوح خرابي سازه هاي مجاور گود (يادداشت فني) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تحليل عملکرد ديواره ميخ کوبي در تثبيت ديواره گودبرداري هاي عميق بر اساس سطوح خرابي سازه هاي مجاور گود (يادداشت فني)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تحليل عملکرد ديواره ميخ کوبي در تثبيت ديواره گودبرداري هاي عميق بر اساس سطوح خرابي سازه هاي مجاور گود (يادداشت فني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تحليل عملکرد ديواره ميخ کوبي در تثبيت ديواره گودبرداري هاي عميق بر اساس سطوح خرابي سازه هاي مجاور گود (يادداشت فني) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : شريف ويژه مهندسي عمران

تعداد صفحات :12

تخمین و ارزیابی آسیب های وارده به سازه های اطراف گود به واسطه جابجایی های زمین، از مسائل حائز اهمیت در ملاحظات مربوط به طراحی سیستم میخ کوبی در مناطق شهری است. این مساله در صورت حضور سازه های با عمر زیاد و یا با درجه استحکام پایین در مجاورت گود اهمیت بیشتری دارد. به واسطه نبود داده های مستند و دقیق و همچنین تعدد متغیرهای تاثیرگذار در پاسخ سازه ها به جابجایی های ناشی از گودبرداری، در حال حاضر معیارهای تخمین درجه آسیب سازه های مجاور گود، بسیار معدود و در بسیاری از موارد به واسطه محدودیت های موجود کاربردی نیستند. در این پژوهش سعی شده است با تکیه بر 10 مطالعه موردی و همچنین بهره گیری از آنالیزهای عددی و احتمالاتی، ضمن تحلیل عملکرد سیستم میخ کوبی در تثبیت دیواره گودبرداری های عمیق، به ارائه سطوح خرابی سازه های مجاور گود براساس تابع پتانسیل خرابی پرداخته شود. سطوح خرابی پیشنهادی در این نوشتار، نشانگر میزان خرابی محتمل در سازه های مصالح بنایی مجاور دیواره های میخ کوبی شده، با توجه به فاصله قاب سازه از بر گود و به ازاء بیشینه مقادیر تغییرشکل افقی دیواره گود است.
كلید واژه: گودبرداری، میخ کوبی، عملکرد، سطوح خرابی

توضیحات بیشتر