فایل ورد ارزيابي پارامترهاي موثر در رفتار لرزه يي ساختمان هاي بتني قالب تونلي با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي (يادداشت فني)

لینک دانلود

 فایل ورد ارزيابي پارامترهاي موثر در رفتار لرزه يي ساختمان هاي بتني قالب تونلي با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي (يادداشت فني) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارزيابي پارامترهاي موثر در رفتار لرزه يي ساختمان هاي بتني قالب تونلي با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي (يادداشت فني)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارزيابي پارامترهاي موثر در رفتار لرزه يي ساختمان هاي بتني قالب تونلي با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي (يادداشت فني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارزيابي پارامترهاي موثر در رفتار لرزه يي ساختمان هاي بتني قالب تونلي با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي (يادداشت فني) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : شريف ويژه مهندسي عمران

تعداد صفحات :14

یکی از روش های نوین ساخت مسکن به روش صنعتی، شیوه قالب تونلی است. رفتار و عملکرد لرزه یی این سیستم، که با آیین نامه های موجود طراحی و اجرا می شود، هدف اصلی این پژوهش است. در این نوشتار، 18 مدل سازه بتنی با سیستم اجرای قالب تونلی (6 پلان متفاوت با تعداد طبقه های 6، 9، 12) که معرف سازه های کوتاه تا متوسط هستند، انتخاب، تحلیل و طراحی شده اند. سپس با استفاده از تحلیل های بار افزایشی استاتیکی غیرخطی، پارامترهای موثر در رفتار لرزه یی این سازه ها از جمله: شکل پذیری، مقاومت افزون، ضریب برش پایه، جابجایی نسبی بام و ضریب رفتار بررسی و مشخص شده است که با توجه به مساحت نسبی دیوارهای برشی در دو راستای اصلی سازه ها، مود غالب آن ها می تواند پیچشی باشد. هم چنین در سازه های کوتاه، ضوابط آیین نامه بر مقاطع دیوارهای برشی حاکم است و از این رو مقدار مصالح مصرفی بیشتر از مصالح مورد نیاز است و به دنبال آن ضریب مقاومت افزون نیز مقادیر بزرگی را به خود اختصاص خواهد داد. به همین دلیل استفاده از سازه های قالب تونلی برای ساختمان های کوتاه مناسب نیست. هم چنین، افزایش تعداد دیوارهای برشی موازی تاثیری در مقاومت و ضریب برش پایه سازه ندارد.
كلید واژه: ساختمان بتنی قالب تونلی، دیوار برشی، ضریب رفتار، شکل پذیری، مقاومت افزون، تحلیل بار افزایشی استاتیکی غیرخطی

توضیحات بیشتر