فایل ورد بررسي آزمايشگاهي تثبيت کننده پليمري پلي وينيل استات، بر فرسايش داخلي و مقاومت ماسه رس دار کائولينيتي (يادداشت تحقيقاتي)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي آزمايشگاهي تثبيت کننده پليمري پلي وينيل استات، بر فرسايش داخلي و مقاومت ماسه رس دار کائولينيتي (يادداشت تحقيقاتي) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي آزمايشگاهي تثبيت کننده پليمري پلي وينيل استات، بر فرسايش داخلي و مقاومت ماسه رس دار کائولينيتي (يادداشت تحقيقاتي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي آزمايشگاهي تثبيت کننده پليمري پلي وينيل استات، بر فرسايش داخلي و مقاومت ماسه رس دار کائولينيتي (يادداشت تحقيقاتي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي آزمايشگاهي تثبيت کننده پليمري پلي وينيل استات، بر فرسايش داخلي و مقاومت ماسه رس دار کائولينيتي (يادداشت تحقيقاتي) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي عمران (فني و مهندسي مدرس)

تعداد صفحات :13

فرسایش داخلی یکی از متداول ترین عوامل شکست سدهای خاکی است و با توجه به حجم عظیم آب ذخیره شده در پشت سدها، هرگونه تخریب یا گسیختگی در سدها منجر به عوارض مخربی چه از نظر مالی و چه از نظر جانی می شود. در راستای کنترل فرسایش داخلی و اصلاح خاک های مستعد فرسایش، نکته حائز اهمیت استفاده از تثبیت کننده های مدرن و ایمن به جای تثبیت کننده های سنتی و مضر است. در این پژوهش از ماده پلیمری پلی وینیل استات برای اصلاح فرسایش پذیری ماسه رس دار کائولینیتی استفاده شده است. بدین منظور ماسه رس دار کائولینیتی به صورت مجزا و سپس ترکیب با درصدهای مختلف پلی وینیل استات، در هدهای مختلف مورد آزمایش فرسایش قرار گرفت. نتایج نشان داد که فرسایش پذیری ماسه رس دار کائولینیتی بسیار سریع است که با افزودن پلی وینیل استات به آن، فرسایش به شکل قابل مشاهده ای کاهش یافته و از نظر کیفی فرسایش پذیری در گروه تقریبا و بسیار آهسته قرار می گیرد. ضمن آنکه افزودن پلی وینیل استات به ماسه رس دار کائولینیتی باعث افزایش 60 درصدی مقاومت فشاری آن شد.
كلید واژه: سدهای خاکی، فرسایش داخلی، تثبیت کننده ها، پلی وینیل استات، زمان عمل آوری، خاک دانه ای

توضیحات بیشتر