فایل ورد بررسي تاثير فاكتور هاي مختلف در استحكام لوله هاي پلي اتيلن جوشكاري شده به روش الكتروفيوژن و سر به سر

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تاثير فاكتور هاي مختلف در استحكام لوله هاي پلي اتيلن جوشكاري شده به روش الكتروفيوژن و سر به سر دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تاثير فاكتور هاي مختلف در استحكام لوله هاي پلي اتيلن جوشكاري شده به روش الكتروفيوژن و سر به سر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تاثير فاكتور هاي مختلف در استحكام لوله هاي پلي اتيلن جوشكاري شده به روش الكتروفيوژن و سر به سر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تاثير فاكتور هاي مختلف در استحكام لوله هاي پلي اتيلن جوشكاري شده به روش الكتروفيوژن و سر به سر :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : فرآيندهاي نوين در مهندسي مواد (مهندسي مواد مجلسي)

تعداد صفحات :16

جوشكاری لوله های پلی اتیلن به دو شكل جوشكاری سر به سر (butt-fusion) و الكتروفیوژن انجام می گیرد. در طول جوشكاری الكتروفیوژن دو سر لوله ای كه قرار است به هم متصل شوند به داخل یك كوپلر فرستاده می شوند. كوپلر دارای سیم مقاومت الكتریكی است كه برای ایجاد گرمای ذوب در سطوح جوش از آن ستفاده می شود. در این تحقیق تاثیر فاكتورهای موثر بر جوشكاری الكتروفیوژن از قبیل افزایش سرعت سرد كردن، تاثیر رطوبت در حین جوشكاری، ایجاد ضربه به گرده جوش قبل از اتمام سرد شدن، جوشكاری در دماهای كم و زیاد مورد بررسی قرار گرفته است. برای بررسی تاثیر این عوامل از از آزمون كشش، آزمون لایه كنی، بررسی سطح با كمك میكروسكوپ نوری میدان دید نزدیك و بررسی جوش با كمك رادیوگرافی (RT) استفاده شده است. نتایج بررسی ها نشان داد كه جوش ها در اثر تغییر شرایط استاندارد، استحكام بسیار ضعیفی از خود نشان داده و محل سیم ها در كوپلر بعد از جوشكاری دچار اعوجاج می شود.
كلید واژه: جوشكاری الكتروفیوژن، رادیوگرافی، استحكام برشی در لایه كنی

توضیحات بیشتر