فایل ورد ارزيابي و پيش بيني توليد پايدار با استفاده از رويکرد ترکيبي فازي چند درجه اي و شبکه عصبي مصنوعي (مورد مطالعه: شرکت لبني کاله)

لینک دانلود

 فایل ورد ارزيابي و پيش بيني توليد پايدار با استفاده از رويکرد ترکيبي فازي چند درجه اي و شبکه عصبي مصنوعي (مورد مطالعه: شرکت لبني کاله) دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارزيابي و پيش بيني توليد پايدار با استفاده از رويکرد ترکيبي فازي چند درجه اي و شبکه عصبي مصنوعي (مورد مطالعه: شرکت لبني کاله)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارزيابي و پيش بيني توليد پايدار با استفاده از رويکرد ترکيبي فازي چند درجه اي و شبکه عصبي مصنوعي (مورد مطالعه: شرکت لبني کاله)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارزيابي و پيش بيني توليد پايدار با استفاده از رويکرد ترکيبي فازي چند درجه اي و شبکه عصبي مصنوعي (مورد مطالعه: شرکت لبني کاله) :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش هاي مديريت در ايران (مدرس علوم انساني)

تعداد صفحات :30

امروزه پایداری بر جنبه های مختلف سازمانی از حیث اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی تاکید دارد، از این رو اهمیت این موضوع برای نسل های فعلی و آتی بسیار حیاتی است. بیشتر شرکت ها به این نتیجه رسیده اند که به منظور ارتقای اثربخش و کارا پایداری تولید نیازمند تعریف، اندازه گیری و کنترل شاخصه های تولید پایدار هستند. لذا اندازه گیری پایداری تولید به موضوعی با اهمیت در مباحث تولید و عملیات مبدل شده است. در همین راستا، تحقیق حاضر درصدد است تا با استفاده از رویکرد ترکیبی چند درجه ای فازی و شبکه عصبی مصنوعی علاوه بر ارزیابی وضعیت فعلی پایداری، وضعیت آینده تولید پایدار شرکت لبنی کاله را پیش بینی نماید. داده های اصلی تحقیق با نظرخواهی خبرگان دانشگاه و مدیران شرکت جمع آوری و تحلیل شد. نتایج تحقیق حاکی از آن است که وضعیت پایداری طی سال های 89 تا 94 به ترتیب به صورت کمی پایدار، نسبتا پایدار، نسبتا پایدار، کمی پایدار، نسبتا پایدار و نسبتا پایدار بوده در سال 1395 نسبتا پایدار خواهد شد.
كلید واژه: ارزیابی پایداری، تولید پایدار، شبکه عصبی مصنوعی، رویکرد فازی چند درجه ای

توضیحات بیشتر