فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه هاي کوچک و متوسط صنايع غذايي استان قزوين- با رويکرد MADM

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه هاي کوچک و متوسط صنايع غذايي استان قزوين- با رويکرد MADM دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه هاي کوچک و متوسط صنايع غذايي استان قزوين- با رويکرد MADM  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه هاي کوچک و متوسط صنايع غذايي استان قزوين- با رويکرد MADM،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه هاي کوچک و متوسط صنايع غذايي استان قزوين- با رويکرد MADM :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت توسعه و تحول

تعداد صفحات :12

مشکلات ناشی از اقتصاد تک محصولی و تکیه بر درآمدهای نفتی سبب ایجاد اقتصادی متاثر از عوامل خارجی بالاخص درآمدهای ناپایدار نفتی شده است. با این ویژگی اقتصاد ایران، می توان به اهمیت و نقش صادرات غیرنفتی در کشور پی برد. امروزه صنایع کوچک و متوسط از جنبه های مختلف اجتماعی، تولید صنعتی و ارائه خدمات در اکثر کشورهای جهان، نقش آفرینی می کنند. این صنایع با صادرات قابل توجه خود نقش موثری در توسعه اقتصادی کشورها ایفا می کنند. به علاوه شدت یافتن رقابت جهانی، افزایش بی اطمینانی و تقاضای فزاینده برای محصولات متنوع، باعث شده است که استقبال از این صنایع بیشتر شود. تحقیق حاضر نشان می دهد که حرکت به سمت صنایع کوچک و متوسط نه تنها امری بهینه و سودآور می باشد، بلکه در شرایط فعلی کشور، امری لازم و ضروری است. این تحقیق با هدف بررسی عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه های کوچک و متوسط صنایع غذایی استان قزوین انجام گرفته است. این پژوهش با بهره گیری از مطالعات پیشین و پرسشنامه بین مدیران و کارشناسان صنعت غذایی، ضمن شناسایی عوامل موثر بر صادرات، به رتبه بندی آن ها با تکنیک دی متل و اسمارت پرداخته است. هدف این پژوهش شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر توسعه صادرات در بنگاه های کوچک و متوسط صنایع غذایی و بررسی میزان تاثیرات این عوامل است. نتیجه این پژوهش می تواند به مدیران در حوزه صادرات صنایع غذایی کمک کند.
كلید واژه: صادرات، بنگاه های کوچک و متوسط، صنایع غذایی، دی متل، اسمارت

توضیحات بیشتر