فایل ورد کاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي در رتبه بندي شاخص هاي موثر بر رقابت پذيري صنعت مبلمان چوبي در ايران

لینک دانلود

 فایل ورد کاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي در رتبه بندي شاخص هاي موثر بر رقابت پذيري صنعت مبلمان چوبي در ايران دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد کاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي در رتبه بندي شاخص هاي موثر بر رقابت پذيري صنعت مبلمان چوبي در ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد کاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي در رتبه بندي شاخص هاي موثر بر رقابت پذيري صنعت مبلمان چوبي در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد کاربرد فرايند تحليل سلسله مراتبي در رتبه بندي شاخص هاي موثر بر رقابت پذيري صنعت مبلمان چوبي در ايران :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات علوم چوب و کاغذ ايران

تعداد صفحات :22

از دیل مهمناكامی شرکت های تولیدی در بازارهای بین المللی، می توان بهعدم رقابت پذیری آن ها در قیاس با رقبا اشاره کرد، از این رو هدف از این مطالعه تعیین و رتبه بندی شاخص های موثر بر رقابت پذیری صنعت مبلمان چوبی ایران با استفاده از فرآیند تحلیل سلسله مراتبی می باشد. برای این منظور با مطالعات و بررسی پژوهش های انجام شده و مصاحبه با تعدادی از کارشناسان متخصص، شاخص های موثر بر رقابت پذیری صنعت مبلمان چوبی ایران به 4 گروه اصلی و 19 زیرشاخص تقسیم شدند. درجه اهمیت شاخص ها و زیرشاخص ها پس از اخذ آرای کارشناسان با بکارگیری فرآیند تحلیل سلسله مراتبی تعیین شد. نتایج نشان داد که در میان شاخص های سطح اصلی، شاخص های اقتصادی، فنی، مواد و مصالح و انسانی به ترتیب دارای بالاترین ارزش وزنی می باشند. همچنین زیر شاخص طراحی موفق نسبت به سایر زیرشاخص ها دارای بالاترین اولویت بوده و بعد از آن زیرشاخص های مواد اولیه، مدیریت پایدار، نیروی انسانی متخصص، توسعه استاندارد، عرضه پایدار و برندسازی به ترتیب بالاترین اولویت ها را به خود اختصاص داده اند.
كلید واژه: فرآیند تحلیل سلسله مراتبی، رقابت پذیری، شاخص، زیرشاخص، صنعت مبلمان چوبی

توضیحات بیشتر