فایل ورد بهبود مقاومت کششي تر کاغذهاي بهداشتي با بهينه سازي متغيرهاي فرآيند رنگ بري خميرکاغذ جوهرزدايي شده

لینک دانلود

 فایل ورد بهبود مقاومت کششي تر کاغذهاي بهداشتي با بهينه سازي متغيرهاي فرآيند رنگ بري خميرکاغذ جوهرزدايي شده دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بهبود مقاومت کششي تر کاغذهاي بهداشتي با بهينه سازي متغيرهاي فرآيند رنگ بري خميرکاغذ جوهرزدايي شده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بهبود مقاومت کششي تر کاغذهاي بهداشتي با بهينه سازي متغيرهاي فرآيند رنگ بري خميرکاغذ جوهرزدايي شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بهبود مقاومت کششي تر کاغذهاي بهداشتي با بهينه سازي متغيرهاي فرآيند رنگ بري خميرکاغذ جوهرزدايي شده :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات علوم چوب و کاغذ ايران

تعداد صفحات :16

این پژوهش با هدف بررسی اثر شرایط رنگ بری خمیرکاغذهای باطله بر خواص کاغذ انجام شد و از خمیرکاغذ بازیافتی جوهرزدایی شده و پراکنده سازی شده شرکت محصولات کاغذی لطیف که مخلوطی از پوشال چاپخانه ها و کاغذهای باطله اداری و درصدی از الیاف مکانیکی است، استفاده شد. برای بهینه سازی شاخص مقاومت کششی تر، بهینه سازی شش متغیر اصلی فرآیند رنگبری (میزان پراکسید هیدروژن، میزان هیدروکسید سدیم، میزان سیلیکات سدیم، مدت زمان رنگ بری، دمای رنگ بری و pH نهایی) و هر یک در پنج سطح مورد بررسی قرار گرفت که برای این کار از نرم افزار Design Expert 8.0.6.1استفاده شد. نتایج در قالب طرح مرکب مرکزی (CCD) بررسی و با روش سطح پاسخ (RSM) مدلسازی و تجزیه و تحلیل شد. نقطه بهینه شاخص مقاومت کششی تر در مقادیر پراکسید هیدروژن، هیدروکسید سدیم و سیلیکات سدیم 1.55 درصد، مدت زمان رنگبری 90 دقیقه، دمای رنگ بری 83 درجه سانتی گراد و pH نهایی 8.5، برابر با 1.39 (Nm/g) بدست آمد. نتایج این تحقیق نشان می دهد که متغیرهای فرآیند رنگ بری علاوه بر اثرگذاری روی ویژگی های نوری مانند درجه روشنی می توانند بر روی مقاومت های مکانیکی کاغذ از جمله شاخص مقاومت کششی تر و خشک کاغذ نیز اثرگذار باشند و با بهینه سازی آنها می توان خواص مقاومتی کاغذ را نیز بهبود داد.
كلید واژه: شاخص مقاومت کششی تر، رنگبری کاغذهای بازیافتی جوهرزدایی شده، کاغذهای بهداشتی، روش سطح پاسخ

توضیحات بیشتر