فایل ورد پيش بيني بده با کاربرد شبيه تلفيقي شبکه عصبي مصنوعي و تجزيه موجکي، و مقايسه نتايج با شبيه آنفيس (مطالعه موردي: رود کر)

لینک دانلود

 فایل ورد پيش بيني بده با کاربرد شبيه تلفيقي شبکه عصبي مصنوعي و تجزيه موجکي، و مقايسه نتايج با شبيه آنفيس (مطالعه موردي: رود کر) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد پيش بيني بده با کاربرد شبيه تلفيقي شبکه عصبي مصنوعي و تجزيه موجکي، و مقايسه نتايج با شبيه آنفيس (مطالعه موردي: رود کر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد پيش بيني بده با کاربرد شبيه تلفيقي شبکه عصبي مصنوعي و تجزيه موجکي، و مقايسه نتايج با شبيه آنفيس (مطالعه موردي: رود کر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد پيش بيني بده با کاربرد شبيه تلفيقي شبکه عصبي مصنوعي و تجزيه موجکي، و مقايسه نتايج با شبيه آنفيس (مطالعه موردي: رود کر) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي منابع آب

تعداد صفحات :16

به علت بروز خشکسالی های متمادی و کاهش شدید بارندگی در چند دهه اخیر، پیش بینی وضعیت اندازه جریان منابع آبهای سطحی در رودها جهت مدیریت منابع آبی اهمیت ویژه ای یافته است. از این نظر، اندازه بده عبوری از رودخانه ها که مهمترین منبع تغذیه آب پشت سدها می باشند، جزء مهمترین عوامل در زمینه پیش بینی آبهای سطحی به شمار می رود. در این مطالعه از ترکیب دو ابزار شبکه های عصبی مصنوعی و نظریه موجک شبیه قدرتمند ایجاد شد که از آن برای پیش بینی بده ایستگاه دشتبال بر رود کر استفاده گردید. مقایسه نتایج این شبیه ترکیبی با شبیه آنفیس نشان داد که شبیه عصبی- موجکی، به شرط تنظیم فراسنجهای ساختار آن بهتر از آنفیس عمل کرده، و می تواند جایگزین مناسبی برای شبیه های پیش بینی قبلی باشد. بهترین شبیه با موجک گوسی در سطح سوم تجزیه به دست آمد. پس از آن، شبیه آنفیس با استفاده از 4 تابع عضویت گوسی، و همچنین موجک دابشیز 4 در سطح سوم تجزیه بهترین شبیه ها به دست آمدند.
كلید واژه: شبکه های عصبی پرسپترون، نظریه موجک، آنفیس، پیش بینی بده، ایستگاه دشتبال

توضیحات بیشتر