فایل ورد شبيه سازي گام برداشتن در بيماران فلج يك سويه و فلج پايين تنه با استفاده از مدل هاي اسكلتي عصبي عضلاني

لینک دانلود

 فایل ورد شبيه سازي گام برداشتن در بيماران فلج يك سويه و فلج پايين تنه با استفاده از مدل هاي اسكلتي عصبي عضلاني دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد شبيه سازي گام برداشتن در بيماران فلج يك سويه و فلج پايين تنه با استفاده از مدل هاي اسكلتي عصبي عضلاني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد شبيه سازي گام برداشتن در بيماران فلج يك سويه و فلج پايين تنه با استفاده از مدل هاي اسكلتي عصبي عضلاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد شبيه سازي گام برداشتن در بيماران فلج يك سويه و فلج پايين تنه با استفاده از مدل هاي اسكلتي عصبي عضلاني :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي پزشكي زيستي

تعداد صفحات :21

در این مقاله به شبیه سازی رفتارهای بیمارگونه در گام برداشتن بیماری های مغزی و نخاعی و تاثیر تكنیك های توانبخشی در آنها پرداخته شده است. این شبیه سازی ها به شكل قابل توجهی موجب پیشرفت سطح دانش محققان در حوزه توانبخشی عصبی درباره مبنای عصب شناختی ترمیم سامانه عصبی بیماران مغزی و نخاعی در اثر تكنیك های توانبخشی می شوند. با این وجود، این شبیه سازی ها تاكنون بسیار محدود بوده اند و اغلب آنها به صورت موردی به مطالعه برخی از آثار بیماری های مغزی و نخاعی پرداخته اند. اما در این مقاله تلاش شده است كه با وارد نمودن اثر اختلالات داده های مغزی، رفتارهای بیماران دچار سکته مغزی و ضایعه نخاعی با عمق بیشتری مورد مطالعه قرار گیرد. بدین منظور در سامانه عصبی - عضلانی از معماری مشترك رفلکس و مولد الگوی مركزی استفاده شده است، كه روی دو مدل اسكلتی - عضلانی دو پا با یك بند و یك پا با دو بند پیاده شده است. سپس مدل های راه رفتن فلج یك سویه و فلج پایین تنه با ایجاد اختلال در داده مغزی مولد الگوی مركزی استخراج شده است. همچنین با استفاده از این مدلها اثر تكنیكهای توانبخشی در بیماران فلج پایین تنه بررسی شده اند و با داده های تجربی به صورت کیفی مقایسه شده اند، كه هم خوانی قابل قبولی را نشان می دهند.
كلید واژه: شبیه سازی راه رفتن، گام برداشتن بیمارگونه، فلج یك سویه، فلج پایین تنه

توضیحات بیشتر